×

Jak zamówić diament w sklepie brylantowo.pl?

1 U nas możesz zrobić zakupy bez konieczności rejestracji i zakładania konta.
2 Wybierz interesujący Cię
diament i złóż zamówienie.
3 Masz do wyboru kilka metod płatność & Wysyłki. Zamówiony towar możesz odebrać również osobiście.

Jeżeli coś na stronie sprawiło Ci problem lub potrzebujesz pomocy w zamówieniu napisz do nas na biuro@brylantowo.pl

Pomoc personelu:

Pon - Pt: 9:00 - 17:00
Sob - Nd: kontakt mailowy
Tel. +48 501 420 516
Tel. +48 669 669 999

FORGOT YOUR DETAILS?

Skup diamentów / brylantów

Skup diamentów i brylantów online. Wypełnij formularz wyceny i prześlij go do nas. W przeciągu 24h sporządzimy wycenę, a następnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę odkupu. Wyceny diamentów dokonujemy na podstawie przesłanych atrybutów. Im więcej atrybutów będziesz znał ze swojego brylantu, tym bardziej precyzyjna będzie wycena. Wszystkie poniższe informacje odczytasz z certyfikatu swojego brylanty/diamentu. Jeżeli nie posiadasz certyfikatu i masz diament pochodzący z biżuterii to prześlij nam ogólne dane na jego temat. W miejsce certyfikatu możesz przesłać zdjęcie kamienia.

Ocena rzeczoznawcy

Rzeczoznawca wyceni diament na podstawie przesłanych parametrów. Jeżeli posiadasz certyfikat diamentu / brylantu to załącz go do przesyłanego formularza. Może to być zdjęcie lub skan. Pozowli nam to do dokonania precyzyjne oceny.

Propozycja cenowa

Im więcej dokładnych danych na temat swojego diamentu nam prześlesz, tym bardziej precyzyjną wycenę otrzymasz. Podana cena szcunkowa może zostać obniżona ze względu na brak wystarczających danych do wyceny. W tej sytuacji należy przesłać diamenty do ponownej wyceny w naszej pracowni.

Zawarcie transakcji

Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny wyślij nam swój diament kurierem lub dostarcz nam go osobiście. Dokonamy jego badania na miejscu i jeżeli wszystkei dane przesłane w formularzu się potwierdzą otrzymasz pieniądze na konto.

Formularz wyceny diamentu

Postaraj się określić jak najwięcej parametrów. Jeżeli posiadasz certyfikat diamentu uzupełnij formularz korzystając z informacji w nim zawartych.

TOP